• ש. מאי 18th, 2024

איזבלה נערת ליווי לוהטת

Byadmin

אוג 7, 2022

יום נעים לכולם,

קוראים לי איזבלה, או איזי בקצרה. אני בת אוטוטו ארבעים, ומזה עשרים שנים שאני נערת ליווי. אני אוהבת את הלקוחות שמשלמים מבלי להתווכח, במיוחד את אלו שמשאירים לי טיפ שמן. אני ממש מתעבת את הלקוחות שנהיים יותר מדי תובעניים עם חלוף הזמן, וחושבים שאני הרכוש שלהם רק בגלל שהם משלמים לי אקסטרה, בייחוד בתחום המיני. ואני הכי מתעבת את הלקוחות שהופכים לתוקפניים.

הייתה לי פעם אפיזודה מאוד מפחידה. שהייתי ממש רוצה למחוק אותה מהזיכרון שלי. למעשה היו כמה מאלה, ומיד אספר לכם עליהן. אני אמנע מלקרוא ללקוחות שלי בשמות, מתוך המקום של שמירה על הפרטיות שלהם.

ובכן, לפני כמה שנים נפגשתי עם לקוח חדש. הוא הסניף לידי סמים כבר בהתחלה, בלי בושה. הוא הציע לי גם. בהתחלה סירבתי בנימוס, אבל אחר כך חשבתי לעצמי – שיהיה, חיים רק פעם אחת. למה לא? אמרתי לו שאני מוכנה גם לקחת מהסמים שלו. חיש מהר הרגשתי איך הכול מסתובב מסביבי. איבדתי תחושה. איבדתי קשר עם המציאות, והכי נורא איבדתי את השליטה. אני שונאת לא להיות בשליטה, וזה היה בעוכרי. הרגשתי איך הלב שלי פתאום הולם, ואיך התחלתי להזיע במקומות בגוף שבכלל לא חשבתי שאפשר להזיע בהם. זה היה מזוויע. אבל דבר אחד היה מעבר לכל דמיון. הסקס. הסקס היה אדיר. עשיתי דברים שאני אף פעם לא הרשיתי לעצמי לעשות. זרמתי עם התחושה המעורפלת שאליה נשאבתי. הייתי ממש על הקצה. למחרת הוא התקשר אליי לקבוע עוד פגישה, ונפנפתי אותו בחינניות. הבנתי שזה ממש לא בשבילי ואורח החיים שלו ממש לא מתאים לי, ויפה שעה קודם לא להיכנס למצב מסוכן שכזה, מכל הבחינות.

הסיפור השני שלי קשור למחלות מין. אם תשאלו כל נערות ליווי ממה היא הכי חוששת, היא בוודאי תגיד לכם שהפחד הכי גדול שלה זה להידבק במחלת מין. ברור שאני תמיד משתמשת בקונדומים. וקונדומים מאופן טבעם נקרעים, ולא תמיד ממש בטוחים. ומאשר יגורתי בא לי. פעם אחת, שהרגשתי ששורף לי ומשהו לא בסדר אתי, הלכתי לרופא נשים, והוא אבחן שיש לי מחלת מין. שכחתי איך קראו לה, כי זה היה ממש מזמן. אתם לא מבינים איזה בושות נלוו לאותה מחלת מין. נאלצתי ליצור קשר עם כל הלקוחות ששכבתי אתם לאחרונה וליידע אותם שיש לי מחלת מין, ושילכו להיבדק. תשערו בנפשכם כמה קללות קיבלתי באותן שיחות טלפון. מה לעשות, זאת תוספת הסיכון במקצוע של נערת ליווי...