• ש. מאי 18th, 2024

דירות דיסקרטיות מאובזרות

Byadmin

אוג 7, 2022

צפרא טובה,

קוראים לי מרטין, ואני בת שלושים עוד שבועיים. אני נערת ליווי, כאשר חלק מתנאי העסקה שלי בסוכנות הליווי שלי היה שאשכור אחת או שתי דירות דיסקרטיות. התנאי של שכירת דירות דיסקרטיות לא היה ממש מובן לי עד הסוף, עד שיום אחד, אחת הקולגות שלי, שהייתה גם נערת ליווי בדיוק כמוני, הסבירה לי דירות דיסקרטיות מייצגות עולם ומלואו. בתור אחת שמשכירה דירות דיסקרטיות אהיה יותר קשובה לרצונות ולצרכים של הגברים, אעשה הכול על מנת להתכתב בהצלחה עם הדרישות שלהם, ויהיו באשר יהיו, כדי שיהיו שבעי רצון מהשירותים שלי, אמלא בשבילם חוויה אופטימלית, שתמלא אחר הטעם האישי ואחר הצרכים הייחודיים שלהם. אספק להם באופן קבוע מקום ניטרלי ואינטימי, מקום שבו הם יכולים לתת דרור לדמיון שלהם.

באופן כללי, יש דירות דיסקרטיות במרחבי מדינת ישראל, באזורים מושלמים, לשם מיצוי הפרטיות ולהגעה קלה. הדירה הדיסקרטית ששכרתי מבעוד מועד הייתה ממש מאובזרת, עם שני חדרי שינה ומטבחון נחמד. היא השרתה אווירה נעימה וסקסית, והייתה מעוצבת כראוי. כל הלקוחות שלי אהבו אותה, ובהחלט אהבו להגיע אליה.

לפני כמה שבועות הגיע לאחת משתי דירות דיסקרטיות שלי גבר שקראו לו דניאל. מיד הבנתי שדניאל נשוי ושיש לו כמה ילדים, ושהוא עוסק בתחום הבנייה. זה כל המידע שניתן לי מסוכנות הליווי, ואת שאר הפרטים עליו הצלחתי לדלות עם חלוף הזמן. דניאל היה גבר מדהים. חיבבתי אותו למן הרגע הראשון שנפגשנו, והוא התייחס אליי מאוד בכבוד.

החיים המשיכו לזרום, דניאל המשיך להגיע אליי. עד שהיה מהפך. רשמתי את הבן שלי לבית ספר יסודי, לכיתה ה', מיד כשעברנו לשכונה חדשה. הייתה בבית הספר תחושה קהילתית מאוד חביבה, ואפילו התחברתי למספר אימהות שם. אף אחד לא ידע שאני נערת ליווי, ולא טרחתי לעדכן.

ואז הייתה הופעה של הכיתה, הצגה. הגעתי, כולי נראית כמו גברת מרשימה. ממש לא עם בגדי "העבודה" שלי. חיש מהר הרגשתי שמישהו נועץ בי מבטים. הסתובבתי, וראיתי את דניאל. עם השנים למדתי להיות ממש דיסקרטית, כך שבזמן שהוא לטש בי עיניים וחייך במבוכה, לא הגבתי לכיוונו. משום שאשתו יישבה ממש לידי, הוא נאלץ לשבת בסמוך אליי. בלי כל ספק, אשתו לא נמנתה על החברות שלי, אבל יצא לנו להיפגש לפני זה, ולכן בירכתי אותה לשלום.

היחסים בניהם לא נראו לי מזהירים, אבל אף פעם אי אפשר לדעת מה באמת הולך בבני זוג. דניאל אמר לי כמה פעמים שאשתו לא רוצה לשכב אתו חוץ מפעמיים שלוש בשנה, ודי בכך כדי להבין שזה לא זוגיות אידיאלית. למחרת התקשרתי לדניאל. הוא ענה מיד. שנינו הסכמנו שזה היה מצב ממש מביך. דניאל אמר באותה הנשימה שהוא לא מוכן להיפגש אתי, שזה מסוכן לו מדי, ולא בא לו לקלקל את חיי הנישואין שלו. הסכמתי אתו. כמה חבל, הפסדתי לקוח מצוין שלי…