• ש. מאי 18th, 2024

נערות ליווי ונופר

Byadmin

אוג 7, 2022

קוראים לי נופר, ואני מה שנקרא המדאם של נערות ליווי. שאתם חושבים על מדאם סביר להניח שאתם מדמיינים את המטריארך הקשוחה והאכפתית מכל מיני מערבונים. ויש בכך מן האמת. אני זאת שאחראית על המון נערות ליווי, שמנהלת את הבנות האלו ביד איתנה, אבל יחד עם זאת הם המון אהבה. אני המדאם המצויה, כזאת כמו שעולה בדמיון שלכם. ויש לי הרבה דברים לספר לכם על נערות ליווי. שנתחיל? הנה זה בא.

הילדות שלי הייתה רחוקה מלהיות מאושרת או בטוחה. אבא שלי החורג התעלל בי מינית, ולכן בגיל חמש עשרה כבר עזבתי את הבית, בפרט משום שאימא שלי סירבה להאמין לסיפור שלי. צחוק הגורל, אבל כדי לשרוד יצאתי עם המון גברים ממש אידיוטים, כאלו ששדדו אותי, פגעו בי, הונו אותי, וכמובן חישלו אותי. כמו שנאמר – מה שלא הורג אותנו, מחשל אותנו. כדי לעשות לימון מהלימונדה, לקחתי את כל הכאב שהצטבר בי בכל השנים הקשות הללו, ותמרנתי את הדרך שלי אל הארנק ואל הלב של כל מיני גברים. התחלתי את המסע עם ריקוד אקזוטי, ומיד הגיע השלב של סקס תמורת כסף. בשלב מסוים ביקשו ממני שאביא עוד כל מיני נשים אחרות אתי, וכך עשיתי. באופן כזה, שמבלי לשים לב, ובכלל מבלי להתכוון לכך, הפכתי להיות המדאם של המון נערות ליווי. הייתה זאת רק התקדמות טבעית במסע שלי בחיים האלו, כהמשך ישיר לשירותים שסיפקתי. חוץ מזה, זיהיתי בזה הזדמנות מצוינת להרוויח הרבה כסף, הזדמנות שזיהיתי וניצלתי אותה עד תום.

אחד הדברים שמאז ומתמיד הטריפו אותי ועשיתי הכול כדי להילחם בהם, בא לידי ביטוי באלימות אשר משחקת תפקיד עצום בעולם של הפנטזיה של נערות ליווי. זאת לא האלימות שאתם בוודאי מדמיינים כרגע. אני לא מדברת על אלימות כלפי נערות הליווי שלי, אני מדברת על אלימות שאותה דורשים הלקוחות של הבנות שלי. הם דורשים מהן שיגלו אלימות כלפיהם. הנה, רק לא מזמן היה לאורטל, נערת הליווי שלי, מפגש עם ארנון, גבר בשנות החמישים לחייו, שהציע לשלש לה את סכום שירותי הליווי בתנאי שהיא תסטור לו בפניו. אורטל, שנבהלה לגמרי, ניסתה להיחלץ מהמצב, ואמרה לו – דאבל או כלום, והוא הסכים גם הסכים לשלם לה מחיר מופקע שכזה, רק בשביל לחטוף ממנה מכות. אחרי זה הם קבעו, שכך יהיה בכל מפגש בניהם, גם הסטירות וגם הסכום המופרז שהיא ביקשה.