• ש. מאי 18th, 2024

נערות ליווי לוהטות בירושלים

Byadmin

אוג 7, 2022

מה שלומכם? קוראים לי שמרית, ואני משתייכת לקהילה של נערות ליווי בירושלים. בתור אחת מן נערות ליווי בירושלים, הייתה לי פנטזיה סודית, שקיננה בי הרבה זמן. פנטזיה שכרסמה בי וייחלתי שהיא תתגשם. הדמיון הכי עמוק שלי התברר בתור מציאות לוהטת לא מזמן. בוודאי עוררתי את הסקרנות שלכם, ואתם ממש כבר מתים לשמוע איך מימשתי את הפנטזיה הכי קסומה שלי ומה היא בכלל.

ובכן, מכורח היותי חלק בלתי נפרד של אותן נערות ליווי בירושלים, אני כבר מזה שנים רבות נפגשת עם אותם הלקוחות על בסיס שבועי או חודשי. אין ריגושים. אין תפניות. אין דברים חדשים. כל מה שחשקתי בו היה שאקיים יחסי מין עם גבר זר לגמרי. לקוח שבכלל לא אדע איך קוראים לו. שלא יהיה לי שמץ של מושג לגביו, גם לא בן כמה הוא או לחלופין במה הוא בדיוק עוסק. לתת את גופי ככה סתם, ושהלקוח יוקיר אותו בשמחה, ושיישאר זר לכל המפגש. מפגש אחד בלבד, שלא יוביל לעוד מפגש.

ועל כן, בוודאי אתם מבינים עד כמה שמחתי שמהסוכנות של נערות ליווי בירושלים הודיעו לו שיש לקוח חדש שרוצה להיפגש היום, אך הוא מעדיף להישאר אנונימי, ולא לחשוף שום פרט עליו. הלב שלי רטט. סוף כל סוף אני הולכת להגשים את הפנטזיה שלי, לא הייתה אישה יותר מאושרת ממני בגלקסיה.

מצאתי את עצמי משקיעה במראה שלי לפני הפגישה עם הזר האלמוני. התלבשתי במראה הכי קלאסי שמצאתי בארון הבגדים שלי, והשקעתי גם בהלבשה תחתונה. שחררתי לחופשי את השיער שלי, שיגלוש על כתפיי בחינניות, והתאפרתי ממש בעדינות. היה לי חשוב להיראות סקסית עד כמה שניתן, ונראה לי שממש הצלחתי במשימה.

הלקוח שכר דירה דיסקרטית, מה שהוסיף קסם לסקסיות ולמסתוריות. כאשר נכנסתי לדירה הדיסקרטית נעתקה נשמתי. העיצוב בה היה מושלם, בדיוק קלע לטעם שלי. וידעתי שהכול יהיה נהדר היום. ואכן לא טעיתי.

הגבר שהגיע לפגישה היה מסוקס, מלא בקסם אישי, מאוד מפתה. היה לו שיער בהיר ועיני לוז, שאפשר היה בקלות לטבוע בהם במבטים עמוקים. סיפרתי לו על הפנטזיה שלי, והוא הסכים לממש אותה. מיד הוא כיסה את העיניים שלי והתחיל לפתות אותי בצורה מתוקה, עם שפע של תשוקה. התחלתי להסתקרן איך יהיה לשכב אתו, נוכח ההתחלה שהייתה כל כך מוצלחת. ואכן לא חיכיתי לשווא. כשהוא חדר לתוכי זה היה מאוד רך וחזק. שיגע אותי כל תנועה שלו. הוא עשה הרבה מעבר ללתרגם את הפנטזיה שלי לכדי מציאות. הוא עשה אתי סקס חושני, מתוק ומשולהב. זה היה הסקס שאותו אנצור בזיכרוני עד יום בלתי, כזה שאפשר לדמיין רק בחלומות הכי פרועים…